Всі переваги підключення до локальної мережі.

Наявність домашнього доступу в мережу Інтернет для сучасної людини досить важливо. Адже віртуальний простір - це і робота, і розвага, і домашня енциклопедія, і спілкування. Особливо це актуально в мегаполісах, де рівень комп'ютеризації і попит на подібні послуги помітно вище. У статті ми розповімо про приемуществах підключення до Інтернет через локальні мережі.

Мати доступ в Інтернет будь-якого сучасній людині просто необхідно. Адже в віртуальному просторі ви можете робити все, що завгодно - вчитися, працювати, відпочивати, постити Селфі в ИНСТА і просто чатитись з цікавими людьми. Все це дають досягнення сучасних технологій. У великих містах це має велику актуальність, оскільки тут вище рівень комп'ютеризації та впровадження техніки в повсякденне життя.

Для отримання доступу у всесвітню павутину ви можете вибрати один з доступів, який вам найбільше подобається: комутований ретро-доступ (Dial-Up), доступ за технологією 2003 року: ADSL, Docsis, доступ за допомогою мобільного телефону або спеціалізованого радіоканалу. У кожному з перерахованих вище варіантів є свої позитиви і негативи. Але якщо вам Інтернет потрібен для домашнього користування, то найкраще скористатися підключенням по локальній мережі.

Наша локальна мережа ACCESS.NET.UA завжди готова надати підключення до сучасної волоконно-оптичної IP мережі. Такий спосіб відрізняється від інших можливих в наступному: 1. Стійкий зв'язок і висока швидкість - до 1000 Мбіт / сек (на відміну від Dial-Up, де максимальна швидкість підключення рідко перевищує 40-60 Кбіт / сек, а зв'язок з провайдером постійно обривається) ; 2. Обов'язкове наявність підключення до АТС (на відміну від ADSL технології, де підключення здійснюється тільки по спеціально обладнаній телефонної лінії); 3. Доступна вартість підключення і користування Інтернетом (на відміну від радіоканалу і мобільного Інтернету, які обходяться в кілька разів дорожче).

Крім того, виділена лінія Інтернет від Енерджі - це ще і маса додаткових переваг: 1. Підключення в короткі терміни за прийнятну ціну. 2. Зручні та вигідні тарифи, які підійдуть будь-якому користувачеві. 3. Велика кількість додаткових опцій і доповнень - архіви фільмів, музики, програм, електронних книг і багато чого іншого. Відвідувачі можуть замовити найпопулярніші мережеві ігри, спілкування (форуми, чати), поштовий сервер, обслуговування комп'ютерів. 4. Багато форм оплати, серед яких ви знайдете для себе оптимальний.

Інтернет провайдер ACCESS.NET.UA надає своїм клієнтам не просто доступний і високошвидкісний вихід у віртуальний простір. Тут ви отримуєте можливість знайомитися і спілкуватися з іншими людьми, брати участь у спеціальних акціях і пропозиціях, а також вигравати призи! Однак наша фірма займається не тільки наданням доступу в Інтернет. Ми добре усвідомлюємо всю важливість участі представників бізнесу в соціальних проектах і тому робимо висновок спеціальні договори про співпрацю з адміністраціями районів, в яких вже налагодили роботу з підключення будинків до волоконно-оптичної IP мережі. На поточному етапі розвитку Енерджі згідно з договорами з експлуатуючими організаціями зобов'язується здійснювати контроль над виходами на дах і горища житлових будинків, які часто використовуються не за прямим призначенням або з грубими порушеннями. Після ж організації оптоволоконної мережі на рівні району керівництво компанії передбачає реалізацію кількох соціальних ініціатив, впровадження в життя які дозволить підвищити якість життя наших співгромадян

Так ми плануємо створити спеціалізовані майданчики для спілкування комітетів жителів, керуючих компаній ЖКГ і адміністрації районів. Їх тісна співпраця дозволить звернути увагу керівників на багато актуальних проблем, підвищать рівень довіри до влади. У список технічних проектів входить і реалізація якісного моніторингу інженерних систем будівель, відеоспостереження за криміногенними зонами району, а також безліч інших корисних нововведень.

Якщо ви вибираєте собі локальну мережу ACCESS.NET.UA, то берете участь в житті вашого району! Про всі проектах керівництва компанії більш детально можна дізнатися на FB ACCESS.NET.UA в розділі новини, де також ви подивіться і тарифи на які надає компанія послуги. Там же зазначені і номери телефонів, за якими ви зможете задати будь-яке вас цікавить. Ми будемо раді побачити вас в числі наших користувачів і зробимо все, щоб забезпечити неперевершений рівень сервісу.